Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2013

Fot: AA

Fot: AA

W ostatni czwartek, 11 kwietnia 2013, w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się jedne z najważniejszych targów Komunikacji Elektronicznej w branży IT/ICT – INTERTELECOM 2013.

W uroczystości tej brali udział m.in. Senator RP Ryszard Bonisławski, Wiceprezydent Miasta Łodzi Radosław Stępień, Wicemarszałek Województwa Marcin Bugajski oraz przedstawiciele między innymi: Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.

Tegoroczne, już 24 targi Intercom w Łodzi, w części oficjalnej otworzył Wiceminister Gospodarki Pan Dariusz Bogdan. Gorąco zachęcił wszystkich przybyłych gości, do czynnego uczestnictwa w bardzo bogatym programie targów. W przygotowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej panelu dyskusyjnym, gdzie można było bezpośrednio skonsultować się z ekspertami. Również do uczestnictwa w Konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego czy konferencji z zakresu „Możliwości rozwoju polskiego sektora IT/ICT na rynkach zagranicznych”.

Wszyscy odwiedzający targi mieli jedyną w swoim rodzaju możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi sektora komunikacji elektronicznej.

Autor: AA