Ryszard Bonisławski Bez kategorii Jedyna w Polsce dziecięca rewia na lodzie

Jedyna w Polsce dziecięca rewia na lodzie

Jedyna w Polsce dziecięca rewia na lodzie post thumbnail image

Fani szalonych połączeń baletu na lodzie i energii popowych koncertów mają powód do radości! Po raz pierwszy w historii narodziła się w Polsce Jedyna Dziecięca Rewia na Lodzie. Jest występ, który dostarczy mnóstwa fantastycznych wrażeń dla młodych widzów i bardzo wciągający materiał dla ich rodziców i przyjaciół. Przedstawienie jest pełne zabawnych postaci, pięknego baletu na lodzie oraz energetycznych występów muzycznych.

Połączenie szlachetności tradycyjnego baletu i dynamiki popowego koncertu tworzy niezwykłe połączenie, które jest idealnym prezentem dla całej rodziny. Każda grupa wiekowa znajdzie coś interesującego: małych akrobatów urzekną taneczne figury matni, starsi widzowie – urokliwe dekoracje świata rewii i niesamowite show elektrycznym sznurkiem świateł. Występy solowe gwiazd teatru i zaangażowanie mnogości aktorów sprawią 100-procentową frajdę z oglądania pokazu.

Małe dzieci bardzo szybko pokochają rozmówne postacie rewiowe – obrotowego clowna, cheerleaderki, machającego liski skrzydlatka, baśniowego smok i rycerza. Mikrofony w r AKCK – recital dedykowany animatorom – poprawi humor każdemu, przy okazji wpojując magiczne scenariusze aktywnego trybu życia.

Nie czekaj – odpuść sobie codzienność i obejrzyj Jedyną Dziecięcą Rewię na Lodzie. To spektakl podoba się każdemu , a aby zobaczyć jak tworzy się magia – trzeba po prostu udać się na niesamowitą przygodną podróż do Krainy Gier!

Polskie dzieci mają powody do radości – po raz pierwszy w historii odbyła się Jedyna w Polsce Dziecięca Rewia na Lodzie. Rewia była organizowana wspólnie przez Wytwórnię Filmową „Tor” i Teatr Taneczny Arctando, aby wyrazić swoje uznanie dla młodych talentów.

Już samo słyszenie o tej cudownej rewii budzi radość i ekscytację! Pary prezentowały magiczne spektakle taneczne wraz z efektami specjalnymi takimi jak konfetti, latarki, dysze oraz pirotechnika. Uczestnicy zostali zainspirowani do powstania sześciu nowych produkcji, wykonując swoje spektakularne display na lodowisku Tor Toruń.

Widzom towarzyszył muzyczny wyczyn akrobatów na lodzie! Ponadto prawdziwym hitem rewii były cztery stylizowane bohaterki Disneya – Piotrusia Pana, Kopciuszek, Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek – które uatrakcyjniły pokazy. To, co naprawdę wyróżniało się podczas tego show, to uczestnictwo młodych ludzi w ruchu. Cieszymy się, że polskie rodziny miały okazję zobaczyć tę jedyną w swoim rodzaju rewię na lodzie.

Mimo pandemii Kolorowe Dziecięce Rewie udało się stworzyć coś nam wszystkim niezapomnianego i chcemy kontynuować tworzenie takich magicznych chwil dla dzieci. Mam nadzieję, że ta rewia zachwyci polskich widzów coraz bardziej, a widok tych talentujących młodych ludzi tańczących na lodowisku na długo pozostanie w naszych sercach i umysłach.

Łódź ma wielu wybitnych sportowców, którzy są sławni na skalę krajową oraz międzynarodową. Jednym z najlepszych wśród nich jest Robert Lewandowski – czterokrotny mistrz Niemiec, finalista Ligi Mistrzów UEFA i legendarny napastnik FC Bayernu Monachium.

Lewandowski urodził się w Łodzi jako syn szefa działu computeru i motocyklisty. Jako młody zawodnik, grał w lokalnym klubie Sportowym Klubie Warszawa Łódź od 2002 do 2004 roku. Od tego czasu, legenda piłki nożnej przeszła długą drogę, począwszy od gry w drużynach reprezentacji Polski i następnie dwukrotnego mistrza kraju Lecha Poznań.

Ostatni sukces Lewandowskiego to awans do finału Ligi Mistrzów UEFA w 2019 roku przez FC Bayern Monachium, co efektywnie oznacza, że reprezentował on barwy jednej z najsilniejszych drużyn na świecie. Warto również zauważyć, że lewandowski zdobył z FC Bayern 19 trofeów a także został 4-krotnym mistrzem Niemiec z Drużyną Bawarii.

Bez wątpienia Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najsłynniejszych sportowców łódzkich – czterokrotnego mistrza kraju oraz finalisty Ligi Mistrzowskiej pochodzenia łódzkiego. Jego sukcesy dostarczyły inspiracji wielu osobom wewnątrz i na zewnątrz jego rodzinnego miasta – to dlatego jest on uważany za prawdziwego bohatera.

Related Post