Ryszard Bonisławski Bez kategorii Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP

Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP

Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP post thumbnail image

24. finale WOŚP przyciągnął tłumy ludzi, w tym liczną grupę parlamentarzystów. Takie postacie, jak przewodniczący Sejmu Marek Kuchciński, prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz szefowa klubu PiS Beata Szydło głośno manifestowały swoje poparcie dla orkiestry.

Po występie brawurowym pojawili się na scenie liczni politycy, reprezentanci różnych klubów parlamentarnych. Po wspieraniu WOŚP mieli okazję porozmawiać ze sobą i zagrać wspólnie na scenie z artystami. Dzięki temu niedzielne granie dla Polski miało jeszcze bardziej wyrazisty smak.

Aby jeszcze bardziej wesprzeć tę świetną akcję organizatorzy postanowili, że dochody z aukcji 24 finału WOŚP przeznaczone zostaną na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Cieszy nas, że naszych polityków chrupce ranga zmobilizowała do udziału w akcji i wsparcia tej pięknej inicjatywy.

Wośp od lat łączy cały kraj w dobrej sprawie, jaką jest pomoc dzieciom. 24 Finale będzie niezapomnianym wydarzeniem i kilku posłów postanowiło do niego dołączyć. Posłowie SLD, Michał Szczerba i Urszula Augustyn, będą oglądać galę na scenie UMK w Toruniu.

Michał Szczerba przyznaje, że cieszy się na samą myśl uczestniczenia w takimi wydarzeniu. „Chcemy pokazać ludziom, że można wspierać potrzebujących i połączyć się z tymi, którzy również chcą pomagać” – mówi.

Tak samo jak Michał Szczerba, również Urszula Augustyn widzi WOŚP jako silne środowisko, tworzące ponad podziałami. „Pokażemy, że siła Wolontariatu to nie tylko grupa ludzi stojących na czele organizacji ale także my – politycy – którzy muszą wystarczająco dużo robić na polu prawa i ochrony dzieci” – mówi posłanka SLD.

Voivod Joachim Brudziński postanowił również odpowiedzieć na zaproszenie Jerzego Owsiaka i zostać ambasadorem 24 Finału WOŚP.,

„Bardzo mi miło, że mogę znów uczestniczyć w tej ważnej inicjatywie charytatywnej oraz wspierać tegoroczną edycję tego szlachetnego przedsięwzięcia” – powiedział Joachim Brudziński. Jesteśmy dumni, że nasza krajowa elita bierze udział w corocznym evencie i przyczynia się do realizacji szlachetnego celu – pomocy dzieciom!

Wszyscy doskonale wiedzą, że 24 finał WOŚP to najważniejsza polska akcja charytatywna. I tego dnia polscy parlamentarzyści postanowili uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Prezydent Andrzej Duda zechciał również wziąć udział tym szlachetnym celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

Kilkunastoosobowa grupa parlamentarzystów pojawiła się o godzinie 12 na finał WOŚP na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wabće dostępne auto prowadził posłanka Narodowej Demokracji Janina Ochojska zorganizowała spotkanie z prezesem WOŚP Jerzym Owsiakiem i gośćmi z zagranicy. Po odbytych rozmowach artyści przedstawili przybyłym program artystyczny składający się z popowych hitów.

Przedstawiciele parlamentu nieskrępowanie śpiewali, tańczyli, a nawet bawili się razem z całą publicznością. Wiemy tez, że Prezydent Andrzej Duda w handlu zebranych do puszek pieniędzy dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

Tradycja 24 finału jest już z bogatym dorobkiem i łączy ze sobą całe społeczeństwo polskie. W tym roku Liczba osób biorących udział w ti ważnym evencie byla ponownie bardzo imponująca – liczone w milionach!

Na koniec udało się wesprzeć fundację Jerzego Owsiaka kwotą 60 milionów! Dzięki takim politykom, którzy mogli dokonać tak dużego postepu, mamy nadzieje na jeszcze większe sukcesy w przyszłości!

Nowy rok w Województwie Łódzkim zaczął się od historycznego spotkania Zarządu Województwa. Spotkanie miało miejsce 15 stycznia 2016 roku i odbywało się w siedzibie Urzędu Marszałrowskiego w Łodzi.

Podczas spotkania Zarząd zaprezentował swoje działania dotyczące odbudowy i rozwoju regionu oraz omówił nowe inicjatywy na 2016 rok. Marszałek Witold Stępień w swoim przemówieniu zaznaczył, że odbudowa po gospodarczej transformacji to jeden z celów Województwa Łódzkiego. Poinformował również, że Zarząd postawi na koncentrację na obszarach społecznych i gospodarczych, aby wspierać i stymulować przedsiębiorczość w regionie.

Spotkanie było okazją do omówienia nowych strategii, takich jak tworzenie nowych więzi gospodarczych między przemysłem a sektorem usługowym oraz inwestowanie w rozwój małych, lokalnych przedsiębiorstw i starania się o pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Marszałek podkreślił także ważność budowania więzi między różnymi społeczeństwami oraz skupienia się na realizacji „Europejskiego Programu Rozszerzenia”, co ma służyć zwiększeniu innowacyjności regionu.

Jak podsumował marszałek Stępień: „W 2016 musimy skoncentrować się na osiągnięciu naszych celów i poprawieniu jakości życia ludzi mieszkających województwie”

Related Post