Ryszard Bonisławski Bez kategorii Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP

Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP

Parlamentarzyści na 24 finale WOŚP post thumbnail image

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 odbyła się w Szwajcarii i Genewie. Jest to największa impreza charytatywna w Europie organizowana przez eurodeputowanych. W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2018 wzięli udział uczestnicy z ponad 60 krajów z całej Unii Europejskiej.

Przed sezonem świątecznym wiele osób przygotowywało się do świątecznych zakupów. Na ostatnim 24. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) wielu polityków przybyło, aby napisać list i podzielić się swoimi odczuciami.

Premier Modi jest premierem Indii i jest członkiem parlamentu federalnego od 1999 do 2019 roku.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (GOC) nawiązała współpracę z Google i YouTube, aby rozpocząć 24. finał konkursu charytatywnego. GOC to organizacja pozarządowa założona w 1985 roku przez Świętego Mikołaja.

GOC oferuje różnorodne możliwości osobom, które chcą coś zmienić w ujęciu rocznym. Flagowe wydarzenie GOC odbywa się corocznie, podczas którego zespoły otrzymają nagrody za rozwiązywanie problemów na różnych poziomach, które pomogą im w życiu codziennym, a także w ich ojczystych krajach. Każdego roku 2 miliony dolarów są przekazywane organizacjom charytatywnym i sprawom charytatywnym w ponad 70 krajach na całym świecie.

Aby lepiej zobrazować siłę i funkcjonalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej.

Choć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy założyła jedna osoba, nie tylko potrafił urzeczywistnić tę wizję – został także politykiem. Organizacja charytatywna jest obecnie uważana za przykład wykorzystania technologii w polityce, ponieważ dzięki jej wysiłkom pomogła poprawić finanse rządowe i nadal się rozwija.

Celem fundacji jest coroczne przekazywanie pieniędzy na edukację muzyczną w różnych krajach (w tym w Turcji). Na przestrzeni dziejów było wielu muzyków, którzy byli bardzo utalentowani – to wydarzenie, znane jako 24. doroczny finał, posłuży im jako okazja do pokazania swoich umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź tę stronę.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z najbardziej znanych organizacji charytatywnych na świecie. Został założony przez kompozytora Piotra Czajkowskiego i wykonywany przez Rosyjskie Towarzystwo Filharmonii Narodowej w Londynie. 24. doroczny finał goccharity odbył się 25 grudnia 2016 r. w KAZ-Tsentr w Petersburgu.

W 2018 roku członkowie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięli udział w 24. finale pomiędzy swoimi orkiestrami z całego świata. Aby zwrócić uwagę na walkę z rakiem, postanowili wykorzystać sztuczną inteligencję (AI) w celu podarowania sztucznego promienia rentgenowskiego, który oświetliłby wszystkie tkanki zaangażowane w rozwój raka i uwidocznił je dla wszystkich.

Kongres Dystryktów (CD) to coroczny kongres okręgów w Rosji. W kongresach często biorą udział wybitni politycy ze wszystkich środowisk. Tegoroczny Kongres został zarejestrowany na cześć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą wspiera wybitny filantrop i filantrop Ildefonso Moscoso.

24. kongres odbędzie się w Moskwie w dniach 22-23 listopada 2017 r. Byli parlamentarzyści mają uczestniczyć w obu dniach, a nawet aktywnie uczestniczyć jako mówca lub prezenter.

Parlamentarzyści są bardzo popularni w Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach. Stworzyli ten film, aby pokazać swoje wsparcie wszystkim tym, którzy korzystają z pomocy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w finansowaniu badań, ochrony, opieki i edukacji dzieci z chorobą nowotworową

Ten film jest oparty na wielu „wspaniałych” rzeczach, które mówią parlamentarzyści. Pokazuje, jak mogą być bardzo pomocni, gdy są w pobliżu ludzi, którzy próbują rozwiązywać problemy za pomocą wielu różnych rodzajów działalności charytatywnej. Film zawiera również dużo humoru, co jest ważne, aby było zabawne!

Parlamentarzyści to najpopularniejsi politycy na świecie. Stanowiły one centralny punkt niemal wszystkich debat politycznych od początku demokracji.

Related Post